Ze Świętej Katarzyny autobusem z przesiadką docieramy do Nowej Słupii - stąd rozpoczynamy wędrówkę przez Łysogóry, jedne z najstarszych gór w kraju.
sobota, 27 sierpnia 2011
piątek, 26 sierpnia 2011
czwartek, 25 sierpnia 2011
Smerek, Połonina Wetlińska i Caryńska
Trasa: Smerek (wieś) - Smerek - Przełęcz Orłowicza - Połonina Wetlińska - Brzegi Górne - Połonina Caryńska - Ustrzyki Górne
środa, 24 sierpnia 2011
wtorek, 23 sierpnia 2011
Jasło, Fereczata
Tradycyjnie o 7 rano zjawiamy się na przystanku i 7:10 odjeżdżamy do Cisnej. Dziś w planie wędrówka szlakiem czerwonym przez Małe Jasło na Jasło i Okrąglik, dalej Fereczata i zejście do Smereka.
poniedziałek, 22 sierpnia 2011
nad Soliną
Dziewiąty dzień urlopu, postanowiliśmy leniwie odbyć rejs statkiem po Solinie i popływać wodnym rowerkiem.
niedziela, 21 sierpnia 2011
Rabia Skała, Krzemieniec, Wielka Rawka
Trasa: Wetlina - Jawornik - Rabia Skała - Krzemieniec - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przeł. Wyżniańska
sobota, 20 sierpnia 2011
Bukowe Berdo
UWAGA na Bukowym Berdzie zgubiliśmy czarny zegarek casio - wielkiej wartości sentymentalnej - służył od podstawówki - jeśli znalazłeś -bardzo prosimy o kontakt!
piątek, 19 sierpnia 2011
Halicz, Tarnica, Szeroki Wierch
Drugi dzień w Bieszczadach. Jak tu jest pięknie :)
Pogoda na dziś zapowiada się fantastyczna - idziemy na główny nasz cel: Tarnicę.
Pogoda na dziś zapowiada się fantastyczna - idziemy na główny nasz cel: Tarnicę.
czwartek, 18 sierpnia 2011
środa, 17 sierpnia 2011
Radziejowa - Beskid Sądecki
Poranek przywitał nas chmurami i deszczem. Trasa zaplanowana na dziś to Radziejowa - najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego
wtorek, 16 sierpnia 2011
Jaworzyna Krynicka - Bacówka nad Wierchomlą
Trasa: Krynica-Zdrój - Przełęcz Krzyżowa - Jaworzyna Krynicka /wciąg/ - Runek - Schr. Wierchomla - Runek - Przysłop - Diablakówka - Krynica-Zdrój
poniedziałek, 15 sierpnia 2011
Lackowa - Beskid Niski - z Krynicy
drugi dzień urlopu
Trasa: Krynica-Zdrój - Huzary - Mochnaczka Niżna - Dzielec - Czerteż - Przełęcz Beskid - Lackowa - Przełęcz Beskid - Izby - Banica - Mochnaczka Niżna - Jakubik -Krynica-Zdrój
Trasa: Krynica-Zdrój - Huzary - Mochnaczka Niżna - Dzielec - Czerteż - Przełęcz Beskid - Lackowa - Przełęcz Beskid - Izby - Banica - Mochnaczka Niżna - Jakubik -Krynica-Zdrój
niedziela, 14 sierpnia 2011
Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach
Pierwszy dzień naszych wakacji :)
W drodze do Krynicy Zdroju zatrzymujemy się w Ciężkowicach obejrzeć 'Skamieniałe Miasto' : kompleks około 12 różnych skałek o dziwnych kształtach
W drodze do Krynicy Zdroju zatrzymujemy się w Ciężkowicach obejrzeć 'Skamieniałe Miasto' : kompleks około 12 różnych skałek o dziwnych kształtach
Subskrybuj:
Posty (Atom)