Trasa: Polana Palenica - Wodogrzmoty Mickiewicza - Dolina Roztoki - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Schr. w D5S - Kozi Wierch - Skrajny Granat - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Przełęcz między Kopami - Boczań - Kuźnice - Zakopane Imperial
wtorek, 31 lipca 2012
poniedziałek, 30 lipca 2012
Kościeliska Dolina: Polana na Stołach
"Niebieski szlak turystyczny z Doliny Kościeliskiej. Wejście na niego znajduje się tuż obok Pośredniej Kościeliskiej Bramy, naprzeciwko Lodowego Źródła. Odległość 2 km, różnica wzniesień 460 m. Po drodze mijamy niewielką polanę Niżnie Stoły. Jest to pierwszy znakowany szlak turystyczny w Tatrach Zachodnich, wyznaczony jeszcze w 1892 r. przez Mieczysława Karłowicza." źródło - wikipedia
niedziela, 29 lipca 2012
Czerwone Wierchy 2
Trasa: Kiry - Cudakowa Polana - Polana Upłaz - Ciemniak - Krzesanica - Małołączniak - Kondracka Kopa - Kondracka Przełęcz - Schr. Na Hali Kondratowej - Kuźnice - Zakopane Imperial
sobota, 28 lipca 2012
Kościeliska Dolina: Wąwóz Kraków
Po wczorajszej przygodzie okazuje się, że jedna osoba jest kontuzjowana w kolano. Aby sprawdzić formę i się przy tym nie nadwyrężyć, jedziemy pospacerować po Dolinie Kościeliskiej.
piątek, 27 lipca 2012
Zawrat i Kozi Wierch
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Hala Gąsienicowa Schr. Murowaniec - Czarny Staw Gąsienicowy - Zawrat - Kozi Wierch - Schr. W Dolinie Pięciu Stawów - Dolina Roztoki - Wodogrzmoty Mickiewicza - Polana Palenica
środa, 25 lipca 2012
Trzydniowiański i Kończysty Wierch
Trasa: Dolina Chochołowska - Wyżnia Jarząbcza Polana - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Polana Trzydniówka przez Kulawiec - Dolina Chochołowska
wtorek, 24 lipca 2012
Kościelec i Karb
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Zielony Staw - Szałasiska - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice - Zakopane Imperial
poniedziałek, 23 lipca 2012
Nosal i Sarnia Skała
Trasa: Zakopane Imperial - Nosal - Nosalowa Przełęcz - Kuźnice - Wyżnia Przełęcz Białego - Czerwona Przełęcz - Sarnia Skała - Czerwona Przełęcz - Polana Białego - Dolina Białego - Droga Pod Reglami - Imperial
Subskrybuj:
Posty (Atom)