ostatni dzień w Tatrach w te wakacje :(
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Polana Kalatówki - Schr. na Hali Kondratowej - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka - Goryczkowa Czuba - Kasprowy Wierch - zjazd kolejką - Kuźnice - Zakopane Imperial
niedziela, 18 lipca 2010
sobota, 17 lipca 2010
Gęsia Szyja
po trudach Granatów tym razem lekka wycieczka prowadząca z Doliny Olczyskiej przez Polanę Kopieniec, Psią Trawkę i Rówień Waksmundzką właśnie na Gęsią Szyję.
piątek, 16 lipca 2010
Granaty
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Skrajny Granat - Zadni Granat - Czarny Staw Gąsienicowy - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice - Zakopane Imperial
środa, 14 lipca 2010
Przełęcz Krzyżne
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Dubrawiska - Przełęcz Krzyżne - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Schronisko w D5S - Siklawa - Dolina Roztoki - Wodogrzmoty Mickiewicza - Polana Palenica
wtorek, 13 lipca 2010
Gubałówka
Zejście z Rysów dzień wcześniej dało nam trochę w kość, dlatego też w poniedziałek jak prawdziwi turyści wjechaliśmy kolejką na Gubałówke, pół godzinki się przespacerowaliśmy na Butorowy Wierch i zjechaliśmy wyciągiem :D
poniedziałek, 12 lipca 2010
Rysy
Trasa: Polana Palenica - Wodogrzmoty Mickiewicza - Morskie Oko - Czarny Staw pod Rysami - Rysy - Czarny Staw pod Rysami - Morskie Oko - Wodogrzmoty - Polana Palenica
niedziela, 11 lipca 2010
Mogielica
Wsiadamy w samochód i z Ochotnicy Górnej podjeżdżamy do Szczawy Bukówki. oto nasz cel:
najwyższy szczy Beskidu Wyspowego
zaliczana do Korony Gór Polski
zaliczana do Korony Gór Polski
sobota, 10 lipca 2010
Lubań i Turbacz z Ochotnicy
Trasa1: Ochotnica Dolna - szlak niebieski - Lubań - szlak zielony - Ochotnica Dolna
"Gorce bardzo kochałem a na Lubaniu wiele razy byłem" JPII
Trasa2: Ochotnica Górna - Hawiarska Koliba - Polana Przysłop - Bulandowa Kapliczka - Schr. na Turbaczu - Bulandowa Kapliczka - Polana Przysłop - Ochotnica Górna
"Gorce bardzo kochałem a na Lubaniu wiele razy byłem" JPII
Trasa2: Ochotnica Górna - Hawiarska Koliba - Polana Przysłop - Bulandowa Kapliczka - Schr. na Turbaczu - Bulandowa Kapliczka - Polana Przysłop - Ochotnica Górna
czwartek, 8 lipca 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)