Trasa:
Międzygórze - szlak czerwony - Schr. Na Śnieżniku - Śnieżnik - Źródło Morawy - Słoń - Źródło Morawy - Śnieżnik - Schr. Na Snieżniku - Przeł Śnieżnicka - Żmijowiec - Przeł. Żmijowa Polana - Przeł. Pod Jaworową Kopą - Czarna Góra - Przeł. Pod Jaworową Kopą - szlak zielony i niebieski - Międzygórze
niedziela, 25 sierpnia 2013
czwartek, 15 sierpnia 2013
Rysy po raz drugi
Trasa tradycyjna: asfalt do Morskiego Oka - Czarny Staw - Rysy - Czarny Staw - Morskie Oko - asfalt do parkingu
wtorek, 13 sierpnia 2013
Świstówką nad Morskie Oko
Trasa: Polana Palenica - Wodogrzmoty Mickiewicza - Dolina Roztoki - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Schr. W Dolinie Pięciu Stawów Polskich - Świstowa Czuba - Schronisko Przy Morskim Oku - Wodogrzmoty Mickiewicza - Schr. W Dolinie Roztoki - Polana Palenicka
poniedziałek, 12 sierpnia 2013
Giewont
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Polana Kalatówki - Schr. Na Kondratowej Hali - Kondracka Przełęcz - Wyżnia Przełęcz Kondracka - Giewont - Wyżnia Przeł. Kondracka - Siodło - Przełęcz w Grzybowcu - Polana Strążyska - Dolina Strążyska - Droga Pod Reglami - Skocznia Wielka Krokiew - Zakopane Imperial
niedziela, 11 sierpnia 2013
Bystra w Tatrach Zachodnich
Trasa: Kiry - Dolina Kościeliska - Schr. Na Hali Ornak - Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Siwa Przełęcz - Liliowe Turnie - Bystry Karb - Bystra - Błyszcz - Liliowe Turnie - Siwa Przełęcz - Dolina Starorobociańska - Leśniczówka Chochołowska - rower
sobota, 10 sierpnia 2013
Turbacz z Nowego Targu
Trasa: Nowy Targ Kowaniec - Bukowina Waksmundzka - Schronisko Na Turbaczu - Turbacz - Schr. Na Turbaczu - Kaplica Papieska Rosnakowa / Małopolski Szlak Papieski - Nowy Targ Kowaniec
piątek, 9 sierpnia 2013
rezerwat 'Bór na Czerwonem" w Nowym Targu
Relaks na Rusinowej nie wystarczył, zatem kolejny dzień leniuchowania, szczególnie że w 30stopniowym upale źle się chodzi po górach. Jednakże, żeby dzień nie był całkowicie stracony, pojechaliśmy na krótki spacer na torfowisko "Bór na Czerwonem" w Nowym Targu.
czwartek, 8 sierpnia 2013
relaks na Rusinowej
Trasa: Zazadnia / Dolina Filipka - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rówień Waksmundzka - Waksmundzka Polana - Psia Trawka - Polana Kopieniec - Olczyska Polana - Jaszczurówka
środa, 7 sierpnia 2013
Kasprowy Wierch i Świnica
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Myślenickie Turnie - Sucha Czuba - Kasprowy Wierch - Liliowe - Świnica - Zawrat - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Dolina Roztoki - Wodogrzmoty Mickiewicza - Polana Palenicka
wtorek, 6 sierpnia 2013
poniedziałek, 5 sierpnia 2013
Nareszcie urlop: Orlej ostatni fragment zaliczony.
Trasa: Zakopane Imperial - Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Hala Gąsienicowa - Schr. Murowaniec - Czarny Staw Gąsienicowy - Skrajny Granat - Przełęcz Krzyżne - Dolina Pańszczyca - Schr. Murowaniec - Psia Trawka - Toporowa Cyrhla
Subskrybuj:
Posty (Atom)